O nas Poznaj nas, nasze produkty i usługi. Poznaj naszą jakość!

Partner you can trust | Systems you can rely on


Feature image

Partner Systems sp. z o.o. jako przedsiębiorstwo istnieje od 2000 r. Spółka specjalizuje się w produkcji urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do uzdatniania wody w sytuacjach kryzysowych (klęsk żywiołowych, aktów terrorystycznych, przypadkowego lub celowego skażenia wody) oraz urządzeń do magazynowania wody pitnej w warunkach polowych.

Produkowane filtry usuwają skażenia o charakterze: naturalnym, chemicznym, biologicznym i radioaktywnym. Mogą być stosowane do czasu uruchomienia zniszczonych wodociągów i ujęć wody – np. w szpitalach, obozach dla uchodźców, dużych skupiskach ludzi. Konstrukcje naszych filtrów pozwalają na szybkie przemieszczanie, manewrowanie i rozwijanie do stanu gotowości.

Jakość i innowacyjność naszych wyrobów uhonorowana została certyfikatami i nagrodami przyznanymi poszczególnym wyrobom. Długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie personelu umożliwiło uzyskanie przez spółkę certyfikatu Sytemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 i AQAP 2110:2016. Przedsiębiorstwo posiada koncesję nr B-022/2010 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

W związku z działalność gospodarcza związaną z asortymentem wyrobów obronnych objętych klasyfikacją KWO oraz świadczeniemi usług na rzecz obronności spółce nadany został Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze 1021H.

Ponadto spółka oferuje na rynek cywilny szerokie spektrum wyrobów i usług w obszarze wykonywania konstrukcji stalowych (mało, średniogabarytowych).

2020 Partner Systems all rights reserved. www.partnersystems.pl